Book A Car Today!

Bütün Araçları Listele
Lütfen Tüm Alanları Doldurun

Rezervasyonunuz için teşekkürler.

En kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz, bu nedenle rezervasyonunuzu onaylamak için birkaç saat içinde size geri döneceğiz.

Rezervasyonunuz

Rezervasyon BilgileriNews

Rent a car Antalya Havalimanı

Araç Kiralama

araba kiralama olarak uzun yıllardır araç kiralama sektörü işinin içindeyiz. Bu tecrübe sayesinde işinin profesyoneli olan kişiler olduğumuzu söylemekten de çekinmiyoruz. Bizi tercih etmeniz durumunda yeni model arabalara daha kilometresi çok az bir şekilde kiralama şansı bulabilirsiniz ve konforlu bir şekilde ihtiyacını karşılarsınız. Taleplerinizi online ve telefon üzerinden yapabildiğiniz gibi ofislerimize de gelerek bizi ziyaret edebilirsiniz. Aynı zamanda taleplerinizin her vakit olabileceğini bildiğimizden ötürü 7/24 hizmet konusunda da oldukça hassas olduğumuzu söylemekte yarar var. Glory Rent Bu şekilde araçlarımızı günün her vaktinde kiralayabilir herhangi bir sıkıntı olması durumunda da bizlere ulaşarak sıkıntılarınızı iletebilirsiniz. Müşteriler her sınıftan, her modelden aracı kiralamak istemektedir. Bunun bilincinde olduğumuz için birçok farklı modelin üst ve daha mütevazı sınıfı araçlarını bünyemizde bulunduruyoruz. Bu şekilde müşteriler diledikleri araçları uzun ya da kısa süreler için kiralayıp araç problemlerini gidermiş oluyorlar. Sizler de araç kiralama sebepleriniz ne olursa olsun bizlerle iletişime geçerek kısa süre içinde aracınızı kiralayıp hizmetimizi alabilirsiniz. Cizgi Rent a car Whatsapp +905340349649

Araç Kiralama

Araç kiralama konusunda bize en çok gelen talepler arasında havalimanlarına istekler olmaktadır. Müşterilerin bunu istemesi oldukça doğaldır. Bu şekilde uçaktan iner inmez sizin için kiralanmış araçlarınıza binerek bulunduğunuz süre zarfında rahat bir şekilde ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik biz birçok rakibimizden farklı olarak Türkiye’nin birçok yerinde hizmet veren bir işletmeyiz. Antalya havalimanı bunlardan sadece bir tanesi. Böylece sürekli seyahat eden birisiyseniz her seyahatinizde bizi tercih ederek havalimanlarına araçlarımızı isteyebilirsiniz. Aynı zamanda çoğu şirket de araç almaktansa araç kiralamayı tercih etmektedir. Bu da maliyet unsuru ve zaman unsuruyla açıklanmaktadır. Araç kiralarında kişiler birçok maliyetten kurtulduğu gibi aynı zamanda araçlarına gösterecekleri servis, bakım gibi unsurları da zaten işletmemiz karşılamaktadır. Aynı zamanda birçok araç almak maliyet olarak bazı zamanlar katlanılması zor olabilir fakat araç kiralamak maliyet olarak da oldukça uygundur. Bunun yanı sıra iki araç arasında kalıp hangisiyle daha memnun kalacağını bilemeyen kişiler de araç kiralamak isteyeceklerdir. Bu şekilde iki aracı da farklı zamanlarda belirli sürelerde kiralayarak hangi aracın kendisi için uygun olduğunu deneyimleyerek görmüş olacaklardır.

cizgi rent a car

Read more

Glory Rent A Car Turizm, Otelcilik, Seyahat Hizmetleri ve Reklamcılık

Glory Rent a Car

Araba kiralama son yıllarda talebi artan bir sektör. Biz de Glory Rent a Car olarak bu konuda siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu hizmetin her zaman talebi olduğunu bildiğimiz için de müşterilere 7/24 bu hizmeti vermekten de kaçınmıyoruz. Tüm bu işlemleri kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz ve istemiş olduğunuz araca istediğiniz anda ulaşabilirsiniz. Ayrıca araç sayılarımız fazla olduğu gibi araç modellerimizin de birbirinden farklı olduğunu söyleyebilirim. Bu şekilde sizler de isteğinize en uygun aracı bizden seçip bu sebeple taleplerinizi tam anlamıyla karşılamış olacaksınız. Ayrıca kiralamış olduğunuz aracı uzun süreler kiralama şansını da yine biz siz değerli müşterilere sunmaktayız. Araç kiralamak için dilerseniz ofislerimize gelip yüz yüze görüşüp aracınızı seçebildiğiniz gibi aynı zamanda da çağrı merkezimizle telefonda 5 dakika görüşme yaparak da aracınızın rezervasyonunu sağlayabilirsiniz. Bu tamamen size kalmıştır ve telefonla yapılan görüşmelerde de size en ince ayrıntısına kadar detayların verildiğini söyleyebiliriz.

Araç Kiralama

Araç kiralama talebinde bulunan kişilerin bu talebi oluştururken birçok amacı olabilir. Kimileri yeni bir araç almadan önce almayı düşündüğü aracı belirli bir süre deneyimleyerek tam kararını vermek isteyecektir. Bu sebebi iyi bildiğimiz için de birçok araç modelini bünyemizde bulunuyoruz. Her bütçeye uygun herkesin düşünebileceği araçları bünyemizde bulundurduğumuz için de herkesin talep ve ihtiyaçlarını karşılama konusunda oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebilirim. Aynı zamanda sürekli seyahat halinde olup uçak yoluyla bu seyahatlerini gerçekleştiren insanlar için araç kiralama oldukça önemli bir konumdadır. Bizim de kendimizi en çok geliştirdiğimiz noktalardan bir tanesi de budur. Glory Rent a Car olarak birçok havalimanında hizmet vermekteyiz. Bu şekilde uçaktan iner inmez aracınız hazır olacak ve gittiğiniz yerlerde ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı çekmemiş olacaksınız. Antalya havalimanı hizmet verdiğimiz yerlerden sadece bir tanesidir. Birçok kişi de araç sahibi olup bu sorumluluğa girmemek için araç kiralama yoluna gitmektedir. Bu şekilde araçta oluşabilecek her türlü durumda firmamız masrafları karşılamaktadır, temizlik ve bakımı yapmaktadır. Ayrıca kiralamış olduğunuz araçlarda herhangi bir sıkıntı olması durumunda da yedek bir aracı size sunmaktadır.

Read more

Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Araba kiralamanın en çok tercih edildiği hususlardan bir tanesi de farklı bir şehre gezi ya da iş için gidildiğinde o gezi süresince taksi, toplu taşıma aracı gibi alternatiflerin yerine kişilerin kendine özel bir aracının olmasını istemesidir. Bu da aslında en doğru olanıdır. Antalya havalimanı araba kiralama konusunda uzun zamandır hizmet vermekteyiz ve şirketimiz başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin pek çok bölgesinde bu hizmetlerine devam etmektedir. Bize bu tarz işlerinizde her an ulaşabilmeniz için işletmemiz 7/24 hizmet vermektedir. Bunu dilerseniz telefon üzerinden yapabilir dilerseniz ofislerimize gelerek yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Araç sayısı ve araç modelleri olarak sürekli gelişim halinde olduğumuz için doğal olarak müşteri kitlemiz de oldukça geniş. Bu sebeple havalimanlarına dilediğiniz tarzda bir araç yolluyoruz. Müşteriler dilerse bizim aracılığımızla oldukça lüks ve neredeyse sıfır kilometre araçları kiralayabildiği gibi daha mütevazı araç tercihlerinde de bulanabilir bu tamamen kişinin isteğine bağlıdır. Biz geniş bir müşteri profiline sahip olduğumuz için işletmemizde her türlü araç mevcut.

 

Rezervasyon Yapmak ve Kampanyalardan Faydalanmak için hemen iletişime geç! Whatsapp +90 534 034 9649

Araç Kiralama

Araç kiralama kişilere maliyet olarak da pek çok avantaj sağlamaktadır. Kişiler araç sahibi olmak için kimi durumlarda yüksek miktarda krediler çekerek bankalara hatırı sayılır faizler ödeyebilirler. Bunun yanı sıra bu araçların vergisi, sigortası gibi maliyetleri de vardır. Zaman olarak de servise götürme, periyodik olarak bakımı düşünüldüğü vakit araç sahibi olmak kişiye hem maddi olarak bir yük olduğu gibi büyük bir sorumluluk sahibi de etmiş olur. Araç kiralamayı düşünürsek müşteriler bizlere yalnızca araç kirasını öderler ve geri kalan her konuya biz yardımcı oluruz. Bu sebeple birçok işletme bunun bilincinde olduğu için işletmelerine araç almaktansa araç kiralamayı tercih ederler. Bizim de müşterilerimiz arasında birçok işletme bulunmaktadır ve uzun süredir de beraber çalışmaktayız. Aynı zamanda çoğu kişi yeni bir araç alacağı vakit aracı belirli bir süre denemeden almak istemez. Bizler de oluşturmuş olduğumuz geniş araç profiliyle bu tarz kişilerin isteklerini karşılama konusunda oldukça iddialıyız. Bu kişiler dilerlerse günlük dilerlerse haftalık şekilde bizden araç kiralayarak almak istedikleri araçları belirli bir süre deneyip o şekilde karar vermiş olurlar.

Read more

Antalya Airport Rent A Car

Antalya Airport Rent A Car

İşletme olarak bize gelen taleplerden en çoğu havaliamanları üzerine olmaktadır. Antalya Airport rent a car konusunda da işletmemize birçok talep gelmektedir. Fakat biz sadece Antalya’da değil Türkiye’nin pek çok noktasındaki havalimanlarına hizmet veriyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimiz seyahatlerinde çok daha rahat olmaktadır. İstemiş olduğunuz her yere bizim araçlarımızla kısa süreler içerisinde gideceksiniz. Bu size hem zaman tasarrufu sağlayacağı gibi aynı zamanda maddi olarak da tasarruf etmiş olacaksınız. Çünkü fiyatlarımız oldukça uygundur ve haftalık, aylık olmak üzere dilediğiniz süre için bizim araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kişilerin taleplerinin değişkenlik göstereceğinin farkında olduğumuz için de firmamızda herkesin isteğini sorunsuz bir şekilde karşılayacak birçok araç bulunmaktadır. Bu sayede memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacaktır. Aynı zamanda da bu taleplerin günün her vaktinde oluşabileceğini bildiğimiz için sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu şekilde dilediğiniz an bize telefon üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda ofislerimize gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama tercihinde bulunan birçok işletme bulunmaktadır. İşletmesinin işleri gereği birçok araca gerek duyan işletmeler için araç satın almaktansa araç kiralamanın avantajları daha cazip gelmektedir. Bunun kendine göre birçok sebebi bulunmaktadır. Öncelikli sebep maliyet unsurudur. Sigorta, vergi gibi maliyeti unsurlarında araç kiralamak çok daha mantıklı hale gelmektedir. Çünkü bu tür durumlarda tüm maliyetler araç kiralama firmasına ait olmaktadır araç kiralayan kişi ve ya kişilerin herhangi bir maliyete katlanmasına gerek olmayacaktır. Aynı zamanda araçlarda arızalar oluşabilir. Bu tür durumlarda da işler aksayabilir fakat biz siz müşterilerin mağdur olmaması açısından bu tarz durumlarda sizin için hemen yeni bir araç yönlendiriyoruz. Bu da araç kiralamanın bir diğer artısı. Araç kiralayan kişilerden bazıları da bunu araç seçme konusunda yapmaktadır. Bazı durumlarda kişiler iki araç arasında kalabilir ya da bir araç alacaktır ama sürüş deneyimi yaşaması gerekmektedir. Bu tarz durumlarda bizlerden araç kiralayarak alacakları araçları önceden deneyebilirler ve bu şekilde de araçlarını seçerken daha emin bir şekilde karar vermiş olurlar.

Read more

Oto Kiralama

Araba Kiralama

Araba kiralama hususunda müşterilerimizin taleplerini karşılama konusunda Glory Rent olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetleri her geçen gün geliştirerek müşterilerin bizi daha çok tercih etmesi hususunda elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Glory Rent Türkiye’nin birçok yerinde olan şubelerimiz siz değerli müşterilerimizin günün her vaktinde ulaşabilmesi için 7/24 hizmet vermekten çekinmeden işlemlerine devam ediyorlar. Bu sebeple günün hangi saatinde araç ihtiyacınız olur hangi saatinde kiralamış olduğunuz araçlarla ilgili problem olursa bize ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarımız günün her saatinde size destek verecektir. Ayrıca araç kiralama konusunda dilerseniz şubelerimize gelip işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi aynı zamanda da telefon üzerinden de araç kiralamanızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra her müşterinin taleplerinin farklı olacağı bilincinde olduğumuz için de araç çeşitliliği bakımından da oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Her türlü talebe karşı işletmemizde araç bulunmaktadır ve bu araçlarda oluşabilecek her türlü sıkıntıda bizden yardım alabilirsiniz. Konforlu ve kaliteli bir yolculuk için bizi tercih etmeniz durumunda oldukça memnun kalacaksınız.

REZERVASYON YAPMAK VE KAMPANYALARDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇ! WHATSAPP +90 534 034 9649

Araç Kiralama

Araç kiralama en çok havalimanı için tercih edilmektedir. Seyahat halinde olan ve zamanının birçoğunu farklı illerde geçiren kişiler için araç kiralamak en kesin çözümdür. Biz de Türkiye’nin birçok ilinde destek vermekteyiz ve bu sebeple de bizi tercih edebilirsiniz. Farklı illerdeki havalimanlarına hizmet verdiğimiz için her seferinde farklı bir araç kiralama şirketiyle görüşmek durumunda kalmazsınız. Antalya havalimanı hizmet verdiğimiz yerlerden sadece bir tanesidir bunun dışında çeşitli yerlerde de hizmetimiz mevcuttur.

Bazı müşterilerimiz de aracın sigortası, temizliği ve bakımı gibi konulardan rahatsız olduğu için bizi tercih ederler. Bu şekilde yaptıkları tek şey bizden araç kiralamak ve sonrasında yalnızca araçlarını kullanmak olmaktadır. Bu şekilde işletmemizde bulunan birçok aracı deneyimleme şansları da oldukları gibi aynı zamanda araçlarında oluşan en ufak sıkıntılarda dahi araçlarını şirketimiz değiştirmektedir. Bu aynı zamanda yeni araç almak isteyen kişiler için de oldukça güzel bir uygulamadır. Bu şekilde almayı düşündükleri araçları önce bizim aracılığımızla dilediği kadar deneyimleyip memnun kalması durumunda da tercihini daha sağlıklı bir şekilde vermiş olacaktır.

Read more