Book A Car Today!

Bütün Araçları Listele
Lütfen Tüm Alanları Doldurun

Rezervasyonunuz için teşekkürler.

En kısa sürede yanıt vermeye çalışıyoruz, bu nedenle rezervasyonunuzu onaylamak için birkaç saat içinde size geri döneceğiz.

Rezervasyonunuz

Rezervasyon BilgileriNews

Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Antalya Havalimanı Araba Kiralama

Araba kiralamanın en çok tercih edildiği hususlardan bir tanesi de farklı bir şehre gezi ya da iş için gidildiğinde o gezi süresince taksi, toplu taşıma aracı gibi alternatiflerin yerine kişilerin kendine özel bir aracının olmasını istemesidir. Bu da aslında en doğru olanıdır. Antalya havalimanı araba kiralama konusunda uzun zamandır hizmet vermekteyiz ve şirketimiz başta Antalya olmak üzere Türkiye’nin pek çok bölgesinde bu hizmetlerine devam etmektedir. Bize bu tarz işlerinizde her an ulaşabilmeniz için işletmemiz 7/24 hizmet vermektedir. Bunu dilerseniz telefon üzerinden yapabilir dilerseniz ofislerimize gelerek yüz yüze görüşmeler yapabilirsiniz. Araç sayısı ve araç modelleri olarak sürekli gelişim halinde olduğumuz için doğal olarak müşteri kitlemiz de oldukça geniş. Bu sebeple havalimanlarına dilediğiniz tarzda bir araç yolluyoruz. Müşteriler dilerse bizim aracılığımızla oldukça lüks ve neredeyse sıfır kilometre araçları kiralayabildiği gibi daha mütevazı araç tercihlerinde de bulanabilir bu tamamen kişinin isteğine bağlıdır. Biz geniş bir müşteri profiline sahip olduğumuz için işletmemizde her türlü araç mevcut.

 

Rezervasyon Yapmak ve Kampanyalardan Faydalanmak için hemen iletişime geç! Whatsapp +90 534 034 9649

Araç Kiralama

Araç kiralama kişilere maliyet olarak da pek çok avantaj sağlamaktadır. Kişiler araç sahibi olmak için kimi durumlarda yüksek miktarda krediler çekerek bankalara hatırı sayılır faizler ödeyebilirler. Bunun yanı sıra bu araçların vergisi, sigortası gibi maliyetleri de vardır. Zaman olarak de servise götürme, periyodik olarak bakımı düşünüldüğü vakit araç sahibi olmak kişiye hem maddi olarak bir yük olduğu gibi büyük bir sorumluluk sahibi de etmiş olur. Araç kiralamayı düşünürsek müşteriler bizlere yalnızca araç kirasını öderler ve geri kalan her konuya biz yardımcı oluruz. Bu sebeple birçok işletme bunun bilincinde olduğu için işletmelerine araç almaktansa araç kiralamayı tercih ederler. Bizim de müşterilerimiz arasında birçok işletme bulunmaktadır ve uzun süredir de beraber çalışmaktayız. Aynı zamanda çoğu kişi yeni bir araç alacağı vakit aracı belirli bir süre denemeden almak istemez. Bizler de oluşturmuş olduğumuz geniş araç profiliyle bu tarz kişilerin isteklerini karşılama konusunda oldukça iddialıyız. Bu kişiler dilerlerse günlük dilerlerse haftalık şekilde bizden araç kiralayarak almak istedikleri araçları belirli bir süre deneyip o şekilde karar vermiş olurlar.

Read more

Antalya Airport Rent A Car

Antalya Airport Rent A Car

İşletme olarak bize gelen taleplerden en çoğu havaliamanları üzerine olmaktadır. Antalya Airport rent a car konusunda da işletmemize birçok talep gelmektedir. Fakat biz sadece Antalya’da değil Türkiye’nin pek çok noktasındaki havalimanlarına hizmet veriyoruz. Bu şekilde siz değerli müşterilerimiz seyahatlerinde çok daha rahat olmaktadır. İstemiş olduğunuz her yere bizim araçlarımızla kısa süreler içerisinde gideceksiniz. Bu size hem zaman tasarrufu sağlayacağı gibi aynı zamanda maddi olarak da tasarruf etmiş olacaksınız. Çünkü fiyatlarımız oldukça uygundur ve haftalık, aylık olmak üzere dilediğiniz süre için bizim araçlarımızı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kişilerin taleplerinin değişkenlik göstereceğinin farkında olduğumuz için de firmamızda herkesin isteğini sorunsuz bir şekilde karşılayacak birçok araç bulunmaktadır. Bu sayede memnun kalmama gibi bir durumunuz olmayacaktır. Aynı zamanda da bu taleplerin günün her vaktinde oluşabileceğini bildiğimiz için sizlere 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz. Bu şekilde dilediğiniz an bize telefon üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda ofislerimize gelip bizi ziyaret edebilirsiniz.

Araç Kiralama

Araç kiralama tercihinde bulunan birçok işletme bulunmaktadır. İşletmesinin işleri gereği birçok araca gerek duyan işletmeler için araç satın almaktansa araç kiralamanın avantajları daha cazip gelmektedir. Bunun kendine göre birçok sebebi bulunmaktadır. Öncelikli sebep maliyet unsurudur. Sigorta, vergi gibi maliyeti unsurlarında araç kiralamak çok daha mantıklı hale gelmektedir. Çünkü bu tür durumlarda tüm maliyetler araç kiralama firmasına ait olmaktadır araç kiralayan kişi ve ya kişilerin herhangi bir maliyete katlanmasına gerek olmayacaktır. Aynı zamanda araçlarda arızalar oluşabilir. Bu tür durumlarda da işler aksayabilir fakat biz siz müşterilerin mağdur olmaması açısından bu tarz durumlarda sizin için hemen yeni bir araç yönlendiriyoruz. Bu da araç kiralamanın bir diğer artısı. Araç kiralayan kişilerden bazıları da bunu araç seçme konusunda yapmaktadır. Bazı durumlarda kişiler iki araç arasında kalabilir ya da bir araç alacaktır ama sürüş deneyimi yaşaması gerekmektedir. Bu tarz durumlarda bizlerden araç kiralayarak alacakları araçları önceden deneyebilirler ve bu şekilde de araçlarını seçerken daha emin bir şekilde karar vermiş olurlar.

Read more

Oto Kiralama

Cizgi Araba Kiralama

Araba kiralama hususunda müşterilerimizin taleplerini karşılama konusunda Cizgi Rent olarak uzun zamandır hizmet vermekteyiz. Vermiş olduğumuz hizmetleri her geçen gün geliştirerek müşterilerin bizi daha çok tercih etmesi hususunda elimizden gelen her şeyi yapmaktayız. Cizgi Rent Türkiye’nin birçok yerinde olan şubelerimiz siz değerli müşterilerimizin günün her vaktinde ulaşabilmesi için 7/24 hizmet vermekten çekinmeden işlemlerine devam ediyorlar. Bu sebeple günün hangi saatinde araç ihtiyacınız olur hangi saatinde kiralamış olduğunuz araçlarla ilgili problem olursa bize ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarımız günün her saatinde size destek verecektir. Ayrıca araç kiralama konusunda dilerseniz şubelerimize gelip işlemlerinizi halledebileceğiniz gibi aynı zamanda da telefon üzerinden de araç kiralamanızı yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra her müşterinin taleplerinin farklı olacağı bilincinde olduğumuz için de araç çeşitliliği bakımından da oldukça iddialı olduğumuzu söyleyebiliriz. Her türlü talebe karşı işletmemizde araç bulunmaktadır ve bu araçlarda oluşabilecek her türlü sıkıntıda bizden yardım alabilirsiniz. Konforlu ve kaliteli bir yolculuk için bizi tercih etmeniz durumunda oldukça memnun kalacaksınız.

REZERVASYON YAPMAK VE KAMPANYALARDAN FAYDALANMAK İÇİN HEMEN İLETİŞİME GEÇ! WHATSAPP +90 534 034 9649

Araç Kiralama

Araç kiralama en çok havalimanı için tercih edilmektedir. Seyahat halinde olan ve zamanının birçoğunu farklı illerde geçiren kişiler için araç kiralamak en kesin çözümdür. Biz de Türkiye’nin birçok ilinde destek vermekteyiz ve bu sebeple de bizi tercih edebilirsiniz. Farklı illerdeki havalimanlarına hizmet verdiğimiz için her seferinde farklı bir araç kiralama şirketiyle görüşmek durumunda kalmazsınız. Antalya havalimanı hizmet verdiğimiz yerlerden sadece bir tanesidir bunun dışında çeşitli yerlerde de hizmetimiz mevcuttur.

Bazı müşterilerimiz de aracın sigortası, temizliği ve bakımı gibi konulardan rahatsız olduğu için bizi tercih ederler. Bu şekilde yaptıkları tek şey bizden araç kiralamak ve sonrasında yalnızca araçlarını kullanmak olmaktadır. Bu şekilde işletmemizde bulunan birçok aracı deneyimleme şansları da oldukları gibi aynı zamanda araçlarında oluşan en ufak sıkıntılarda dahi araçlarını şirketimiz değiştirmektedir. Bu aynı zamanda yeni araç almak isteyen kişiler için de oldukça güzel bir uygulamadır. Bu şekilde almayı düşündükleri araçları önce bizim aracılığımızla dilediği kadar deneyimleyip memnun kalması durumunda da tercihini daha sağlıklı bir şekilde vermiş olacaktır.

Read more