Antalya’yı ziyaret ederek doğal ve tarihi güzelliklerini görmek, yakınlarınızla keyifli vakit geçirmek istiyorsanız, özel bir araca ihtiyacınız olacaktır. Antalya araba kiralama firması olan ve müşterilerine memnuniyetle hizmet veren Glory Rent a Car ise sizlere benzersiz bir yolculuk deneyimi sunmaktadır. Onlarca model arasından dilediğinizi tercih ederek yola çıkabilir ve mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Firma tarafından sunulan araçların tamamı full kaskoludur. Aynı zamanda kiraladığınız fiyata bu kasko ve bakım ücretleri dahildir. 20 yaşını doldurmuş ve en az 2 yıllık ehliyete sahip olan herkes bu firmadan araç kiralayabilmektedir. Ayrıca firma tarafından belirtilen fiyata sınırsız kilometre hakkı da dahildir. Yani sizler hiçbir sınır olmadan dilediğiniz gibi yolculuk yapabilirsiniz.

Antalya Araba Kiralama ile Uygun Fiyatlarla Seyahat Edin

Antalya araba kiralama fiyatlarına göz attığınızda bu firmanın çok daha düşük fiyatlarla hizmet verdiğini görmeniz mümkündür. Sizlere başlangıçta belirtilen fiyatlara sınırsız kilometre hakkı, araç bakım giderleri ve kasko dahildir. Bu da daha sonra ekstra bir ücret ödemeyeceğiniz anlamına gelir.

Firma ile iletişime geçerek araç kiralamak istediğinizi belirtirseniz sizlere çeşitli depo seçenekleri sunulur. Aracı tam dolu depoyla birlikte teslim alabileceğiniz gibi boş depoyla teslim almanız da mümkündür. Teslimat noktaları ise tamamen sizlerin tercihine göre belirlenecektir. Aracı dilediğiniz yerden teslim alabilir ve dilediğiniz yere teslim edebilirsiniz.

Full Kaskolu ve Bakımlı Araçlar ile Güvende Olun

Antalya araba kiralama işlemleriniz full kaskolu araçlar ile gerçekleştirilir. Teslim alacağınız araçların tamamı kaskolanmıştır. Aynı zamanda bu araçların zamanında bakıma girdiğine dair belgeler dilediğiniz takdirde sizlere sunulur. Bu sayede Antalya içi veya şehir dışı seyahatleriniz güvenli ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilir. Ayrıca araçlarda HGS sistemleri için cihaz yer almaktadır. Bu da sizlere otoyollarda ve köprülerde kolaylık sağlar.

Bu firmadan hizmet alabilmek için dilerseniz cep telefonunuzdan iletişim numarasını arayabilir veya internet tarayıcınızdan web siteye giderek rezervasyon oluşturabilirsiniz. Anlaşma sağladığınız takdirde dilediğiniz araç belirttiğiniz noktaya kısa süre içerisinde teslim edilecektir. Daha fazla bilgi için firma yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.